Autočalounictví


Vaše auto, motorka, loď, karavan nebo veterán se mohou pyšnit originálním čalouněním. Nově očalouněná sedadla, volanty, řadící páky i jiné části interiéru mohu doplnit výšivkou dle vašeho návrhu. Vyberte si z široké nabídky potahových látek, koženek, klasický i perforovaných kůží či Alcantary®. Také provádím dodatečné montáže karbonových vyhřívacích deček do sedadel aut s 3 stupňovou regulací.
Více referencí


Matrace na míru


K příjemnému a zdravému spánku potřebujete v neposlední řadě kvalitní matraci. Vyrobím pro vás matrace na míru přesně podle vašich představ o tvrdosti a rozměrech. Pořádnou matrace si zasloužíte nejen ve vaší ložnici ke každodennímu spaní, ale i pro lepší pohodlí ve vaší lodi, karavanu či hausbotu. Dopřejte kvalitní slamníček do dětské postýlky i vašim dětem.
Nabídka matrací


Oprava nábytku


Dopřejte nový vzhled vašemu oblíbenému křeslu, židli, pohovce, posteli či jinému nábytku, který vám může dál sloužit ještě mnoho let. Pomohu vám vybrat materiál podle vašich představ z široké nabídky potahový látek, kůží i koženek. Provádím renovaci moderního i starožitného nábytku.
Více referencí


Zakázková výroba


Příjemný odpočinek i spoustu zábavy si užijete s velkými válecími polštáři na zem. Šiji na míru polštáře kulatého tvaru plněné molitanovou drtí a prošité knoflíky. Vyberte si potahovou látku, která bude krásně ladit do vašeho interiéru.
Nabídka polštářů